• ח"כ איילת שקד שרת המשפטים
  • ח"כ ישראל כץ שר החוץ, שר התחבורה
    והשר לענייני מודיעין
  • ח"כ יצחק וקנין יו"ר השדולה החקלאית בכנסת
    שר לשירותי דת
  • אבי גבאי יו״ר מפלגת העבודה
  • משה בוגי יעלון מפלגת כחול לבן
  • דני עטר יו״ר קק״ל
  • ח"כ בצלאל סמוטריץ יו"ר מפלגת האיחוד הלאומי
  • ח"כ תמר זנדברג יו"ר מפלגת מרצ
  • ח"כ עודד פורר מפלגת ישראל ביתנו
  • ח"כ עופר שלח מפלגת כחול לבן
  • ח"כ עמר בר-לב יו"ר השדולה החקלאית
    בכנסת, מפלגת העבודה
  • ח"כ חיים ילין יו"ר השדולה החקלאית
    בכנסת, מפלגת העבודה
  • ח"כ איתן ברושי יו"ר השדולה החקלאית
    בכנסת, מפלגת העבודה
  • רם שמואלי מפלגת כולנו
  • שי חג'ג' יו"ר מרכז המועצות האזוריות
    וראש מועצה אזורית מרחבים
  • מאיר צור יו"ר התאחדות חקלאי ישראל
    ומזכ"ל תנועת המושבים
  • ניר מאיר מזכ"ל התנועה הקיבוצית
  • דודו קוכמן מזכ"ל תנועת
    האיחוד החקלאי
  • אמיתי פורת מזכ"ל הקיבוץ הדתי
  • יואל זילברמן מנכ"ל ארגון השומר החדש
  • איציק חולבסקי ראש מועצה אזורית מגידו
  • אייל בצר ראש מועצה אזורית
    עמק יזרעאל
  • יאיר ריינמן יו"ר שולחן האירוגונים
    הכלכליים הקיבוציים
  • עו"ד גיל עוז עוז כוחן בטשא לוטן
    עינב ושות'

סדר יום:

08:30 - 09:00
התכנסות
09:00 - 09:30
פתיחה וברכה
איציק חולבסקי, ראש מועצה אזורית מגידו
אייל בצר, ראש מועצה אזורית עמק יזרעאל
מאיר צור, יו"ר התאחדות חקלאי ישראל ומזכ"ל תנועת המושבים
דודו קוכמן, מזכ"ל תנועת האיחוד החקלאי
יאיר ריינמן, יו"ר שולחן הארגונים הכלכליים הקיבוציים
09:30 - 09:45
עו"ד גיל עוז - עוז כוחן בטשא לוטן עינב ושות' (חקלאות והסכמים קואליציוניים)
09:45 - 10:00
יואל זילברמן, מנכ"ל ארגון השומר החדש
10:00 - 10:15
ח"כ ישראל כץ, שר החוץ, שר התחבורה והשר לענייני מודיעין, מפלגת הליכוד
10:15 - 10:30
הענקת אות הערכה ליו"ר השדולה החקלאית:
ח"כ איתן ברושי
ח"כ יצחק וקנין, השר לשירותי דת
ח"כ עמר בר-לב
ח"כ חיים ילין
10:30 - 10:45
ח"כ איילת שקד שרת המשפטים, מפלגת הימין החדש
10:45 - 11:00
דני עטר, יו"ר קק"ל
11:00 - 11:15
הפסקה וכיבוד קל
11:15 - 11:30
משה בוגי יעלון, מפלגת כחול לבן
11:30 - 11:45
ח"כ תמר זנדברג, יו"ר מפלגת מרצ
11:45 - 12:00
אבי גבאי יו"ר מפלגת העבודה
12:00 - 12:15
ח"כ בצלאל סמוטריץ, יו"ר מפלגת האיחוד הלאומי
12:15 - 12:30
תא"ל במיל' רם שמואלי, מפלגת כולנו
12:30 - 12:45
שי חג'ג' יו"ר מרכז המועצות האזוריות וראש מועצה אזורית מרחבים
12:45 - 13:00
ח"כ עופר שלח, מפלגת כחול לבן
13:00 - 13:10
ח"כ עודד פורר, מפלגת ישראל ביתנו
13:10 - 13:20
אמיתי פורת, מזכ"ל הקיבוץ הדתי
13:20 - 13:30
ניר מאיר, מזכ"ל התנועה הקיבוצית

ארוחת צהריים

לחץ להרשמה

ההשתתפות ללא תשלום אולם כרוכה בהרשמה מראש

עיצוב: עדי קולקובסקי
ההרשמה בוצעה בהצלחה!
הרשמה!